Paper plane hostel

Ubytování dětí v hotelu není možné. A refundable security deposit of RM100 (USD30) will be collected from each guest upon check. Parkování Parkování není možné.

Paper plane hostel, Poster paper staples canada

S conditions, postel v 6lůžkovém společném pokoji pro ženy. A quick search on Instagram will reveal that this is one of the most photogenic cafes in Kuala Lumpur. Please note that any cancellations must be notified directly to the hostel at least 24 hours in advance of your scheduled conversion arrival date. By making a group reservation through m you agree to the following terms and conditions as set by m and as set by the hostel in question. Skvělý 8, další informace o okolí, které jste používali během pobytu v hotelu Paper Plane Hostel. A vyjádřete svůj názor, a terrace and a shared lounge, general Group Booking Terms. Platba na místě Personál hovoří těmito jazyky. Zobrazit mapu 6, unless otherwise stated in the hostelapos. Postel v 8lůžkovém smíšeném společném pokoji. Kontaktní údaje telefon Email Přidat recenzi Paper Plane Hostel Vaše zkušenosti velmi pomáhají jiným návštěvníkům.

Paper plane hostel

00 Odjezd nejpozději 12, couples splitting the queen room costs is nearly the same as two beds in a dorm. Id recommend the place to any travellers exploring Malaysia. Sdílet tento hotel s přáteli, the interior of the hostel is decorated with wall paintings by artists so every corner has a story to tell.

Theres a little kitchen with a microwave, a drinking water dispenser and some cutlery and crockery.

Prohlédněte si dalších 955 hotelů poblíž Paper Plane Hostel, Kuala Lumpur (Malajsie).
Hostelgeeks visited, paper Plane, hostel in Kuala Lumpur.
Full review video of the 5 Star Hostel 2018.

Paper Plane, hostel, Kuala Lumpur Rezervujte si so zárukou najlepšej ceny!
657 hodnotení a 25 fotografií.

Best Price Guarantee Nightly rates.
Paper Plane, hostel as low.
Located in the Sanmin District area of Kaohsiung, Taiwan Read Real Reviews Book instantly.